سوهان برقی

سر سوهان های برقی

سر سوهان ها و کاربرد انها

 

سوهان برقی
electric nail file

♦️ سر سوهان گرد فلزی:

این سر سوهان فلزی بوده و ظاهری عجیب مانند یک دایره دارد که جنس آن از فلز بوده و لبه این دایره تیز می باشد. بنابراین در هنگام استفاده از آن باید با مهارت عمل کرد. این سر سوهان برقی مخصوص ایجاد خطوطی بر ناخن کاشته شده جهت طراحی های خاص ناخن می باشد.

♦️ سر سوهان باریک فلزی:

این سر سوهان ناخن شبیه به میله ای باریک میباشد. که در سرتاسر آن پولک هایی نرم و مسطح وجود دارد و مخصوص تمیز کردن مواد زیر ناخن ها در پایان کاشت ناخن و همچنین مسطح کردن مواد کاشت با صدف طبیعی ناخن ها در هنگام ترمیم می باشد. استفاده از این سر سوهان ناخن به دلیل نوک تقریبا صیقلی و گرد آن بسیار آسان و بی خطر می باشد.

♦️ سر سوهان تیز فلزی:

این سر سوهان بسیار باریک و تیز بوده و برای تراشیدن مواد کاشت ناخن در نزدیکی کوتیکول ناخن هاست و به دلیل خطر ساز بودن تیزی نوک آن توسط ناخن‌کاران حرفه ای مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

♦️ سر سوهان بافر ناخن:

این سر سوهان دارای حالتی چوب پنبه ای و فشرده بوده و بسیار نرم و لطیف است به همین دلیل می توان از آن به منظور بافرینگ سطح طبیعی ناخن ها و یا در مرحله پایانی کاشت ناخن از آن استفاده نمود.

♦️ سر سوهان پولیش ناخن:

این سر سوهان برقی دارای حالتی بسیار لطیف شبیه به پنبه می باشد که توسط چرخش سریع سوهان برقی می تواند سطح ناخن های طبیعی یا کاشته شده را پولیش کرده و درخششی خیره کننده در آن ایجاد نماید.پ.ن سر سوهان ها انواع متنوعی دارند که فقط به چند مورد از انها اشاره شد و در پست های بعدی انواع ان را بررسی میکنیم.

اگر سوالی در رابطه با سر سوهان های برقی دارید لطفاً کامنت بگذارید.

سپیده خلعتبری

مدرس بین المللی طراحی و کاشت تخصصی ناخن - "ادمین"

دیدگاه‌ها

*
*